¤Klau5 Olsenes oldala¤
^^Az oldal^^
     
^^Ide írogathatsz^^
     
^^Bejelentkezés^^
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
^^Extrák^^
     
^^Hányan is voltunk?^^
Indulás: 2006-08-28
     
^^Olsen naptár^^


     
^^Kit szeretsz jobban?^^
Szavazz!!!
Melyik Ikret szereted jobban?

Ashley-t
Mary-Kate-t
Egyformán szeretem őket
Egyikőjüket se szeretem
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
^^Névnapköszöntő^^
     
^^Mi a legjobb az oldalban?^^
Szavazz, mert fontos!
Mi a legjobb az oldalban?

Az a rengeteg Olsenes kép
A sok Olsenes adat
A designok
Az Oldaladra modul
Egyéb
Nem tudom
Minden király :))
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
^^Animáció^^
     
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [161-142] [141-122] [121-102] [101-82] [81-62] [61-42] [41-22] [21-2] [1-1]

2007.01.20. 11:41 Idézet

a www.mws.gportal.hu

oldalon a verseny lezárult néhányan vagyis 10-en tovább jutottak nézzd meg hogy te is közöttük vagy e és ha igen akkor szólj barátaidnak és ismerőseidnak a szavazást a főoldalon találhatzod!!!

Pussz: Dii


2007.01.20. 11:13 Idézet

Másképp sajna nemtom megcsinálni!:S

De rem. az jó lesz!

Másold át,vagy azt nem lehet?

írj a vk-mba h sikerült e!

Nina


2007.01.20. 11:09 Idézet
Cya! Írtad h nemtod kirakni a buttonomat és h a kódja kéne! erre gondoltál?

mert így tom csak megcsinálni:S cya!

2007.01.20. 09:20 Idézet

szia az oldalamon hamarosan befejeződik a jelentkezés utána a következő képpen szeretném a verseny menetét:

1. kiválasztok a 25 versenyzőből 10-et akik tovább jutnak

2. azok szavazzással dől el hogy ki lesz az első 5

3. én abból az 5 emberből kiválasztom a 3 dobogos helyet majd elküldöm a nyereményeket

Az oldalon pedig most éppen frissítés volt szóval ha gondolod gyere és nézzd meg

Üdv: www.mws.gportal.hu

Üdv: Dii

 

 Kössz h szóltál! Pussz


2007.01.20. 00:37 Idézet

Cya!

Naon baró az oldalad!!!

Benne lennél 1 button cserében?

Buttonom:

Válaszodat vk-mba várom!

Előre is köszy ha igen, ha meg nem,nembaj!!!

Jah és a disign-t honnan veszed? és mennyiért???

cya!

Nina!

Benne vaok! És köszi!! Írtam a vk.-dba! Puszi

2007.01.19. 17:19 Idézet

nézzd meg az oldalam van egy csomó friss ha pedig tudnál akkor írhatnál a chatbe hogy mi a vélemyéned de ha az jobb akkor lécci a vendégkönyvbe KÖSZIi: www.mws.gportal.hu


2007.01.19. 17:19 Idézet

nézzd meg az oldalam van egy csomó friss ha pedig tudnál akkor írhatnál a chatbe hogy mi a vélemyéned de ha az jobb akkor lécci a vendégkönyvbe KÖSZIi: www.mws.gportal.hu


2007.01.13. 20:51 Idézet

Szia!Nagyon szép és igényes a portálod!!!Gratulálok hozzá!A design is kiváló!!!Ha van kedved ellátogatni  egy szintén kutyás oldalra akor csak kattints a banneromra!

By:Dorree


2007.01.10. 14:45 Idézet

lécci klaus jelentkezz aversenymre a design, vagy a honlapversenyemre / amúgy te most Klaus vagy Klau vagy / ???

na mindeggy honlapversenyre mindenképp jelizz mert megéri!!!!!!!!!!!

1év hírdetés hiszen nem semmi, gyere és próbáld meg, szerintem veszíteni senki semmit nem veszíthet!!!

Max ah pénzes lenne, de ez NEM AZ!!!!

szóval gyere jelentkezzni:

pussz: Dii

www.mws.gportal.hu

Szia!  Klau vagyok, de Klaus tuti nem ! A nevem: Klau5 :))) Pusszy

2006.12.29. 10:14 Idézet

Tudnál rám szavazni ezen az oldalon?

Mariah Carey Hungary

És akkor te is bármikor számíthatsz  a szavazatomra.Nagyon fontos lenne kérlek!!!!

az én oldalam www.spears.gportal.hu

 

És ha érdekel  a www.miau.gportal.hu n verseny van!!


2006.12.04. 18:54 Idézet

2006.11.12. 18:22 Idézet
köszönöm, de nemtom mirt én nemtudom belinkelni ehova!!! nem megy! ugyhogy köszy, de nem fogod sokszor látni :)

2006.11.12. 18:09 Idézet

szija klau!

én a mintafilmekbenfanos oldal szerkje vok rubina !

iTT AZ EGYIK NYEREMÉNYED A BANNERED :


2006.11.06. 17:43 Idézet
szija Ancsa!!!! azaz Gör! :D persze, hiszen együtt járunk a drámára :D puszy

2006.11.03. 20:11 Idézet

Szija!

Gör vagyok! Teccik az oldalad! :)

Remélem még talizunk!


2006.10.28. 09:47 Idézet
köszyke

2006.10.27. 21:09 Idézet

Szia!Szerintem nagyon jó az oldal!Így tovább!


2006.10.21. 20:59 Idézet
köszy Szindy! válaszoltam is rá puszi

2006.10.21. 15:30 Idézet
Szia! Kovács Szindy vagyok! nekem nagyon tetszik az oldalad. irtam neked e-mailt. remélem örülsz. pusza: Szindy

2006.10.18. 17:42 Idézet

[Friss hozzászólások] [161-142] [141-122] [121-102] [101-82] [81-62] [61-42] [41-22] [21-2] [1-1]

     
^^The Twins^^
     
^^Képek^^
     
^^Don't copy!^^
     
^^Thanks!^^
     
^^Chat^^
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA