¤Klau5 Olsenes oldala¤
^^Az oldal^^
     
^^Ide írogathatsz^^
     
^^Bejelentkezés^^
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
^^Extrák^^
     
^^Hányan is voltunk?^^
Indulás: 2006-08-28
     
^^Olsen naptár^^


     
^^Kit szeretsz jobban?^^
Szavazz!!!
Melyik Ikret szereted jobban?

Ashley-t
Mary-Kate-t
Egyformán szeretem őket
Egyikőjüket se szeretem
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
^^Névnapköszöntő^^
     
^^Mi a legjobb az oldalban?^^
Szavazz, mert fontos!
Mi a legjobb az oldalban?

Az a rengeteg Olsenes kép
A sok Olsenes adat
A designok
Az Oldaladra modul
Egyéb
Nem tudom
Minden király :))
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
^^Animáció^^
     
Vendégkönyv
[Friss hozzászólások] [161-142] [141-122] [121-102] [101-82] [81-62] [61-42] [41-22] [21-2] [1-1]

2007.05.12. 10:40 Idézet

Cijjjó!

Nagyon jó az oldalad jó lenne ha benéznél mihozzánk is de csak ha a kedved is tartja!

Megnyílt a fórum,ha regisztrálsz ajándékotkapsz,versenyezhetsz,cikket is írhatsz nekünk,társkeresőbe is bekerülhetsz sőt az üzifalra is.

De ha semmi sem tetszik csak írj a vk-ba.

Cjupp

Kattints a képre a teljes mérethez!


2007.05.11. 18:15 Idézet

Ciao!
Benn vagy egy button cserébe ???
Remélem igen :)
Kérlek a vk.-embe válaszolj.
Bocsi, ha már cseréltünk ...
CuPp: Vani


Írok! pussz


2007.05.11. 16:50 Idézet

Szijja!

Nagyon jó a lapod, jó a design!!!!

Lécci szavazz Rám itt vagy itt! Ha szavazol, kirakom a buttonod!

És lécci jelizz a fejlécversenyemre, mert rengeteg ajándék vár Rád!(pl. 20 kredit a fődíj!)

Kérlek ezt ne vedd hirdetésnek! Köszy!

Vivy www.superstars.gportal.hu


2007.05.09. 17:58 Idézet

Cijja!
Benne lennél egy button cserében?Ha igen akkor lécci válszolj a VK-m-ba!!
Kössz&Pussz
Sintitti
 


Válaszolok!


2007.05.06. 14:38 Idézet
Kattints a képre a teljes mérethez!

2007.05.05. 08:56 Idézet


Szia!
Köszi, hogy jártál nálam. Én is beugrottam hozzád. Nagyon tetszik az oldalad. További jó szerkesztgetést!
Noémi OV


Igazán nincs mit! És köszi szépen!


2007.05.04. 22:07 Idézet

Kérlek ne vedd hirdetésnek, hiszen esélyes vagy!!!

Pussz: Lissa


Köszi, még meggondolom!


2007.05.04. 20:32 Idézet

Szijja Kedves Szerk!

Kb.negyed év után kinyitottam újra a Twinsolsen nevű laomat:) Újrakezdtem a buttoncseréket,és remélem benne vagy egy cserében? Ha igen,kérlek válaszolj a vk-ban,és rakd be a buttonodat! Pusse:Ildi


És kérlek látogass el a másik lapomra is,csak kattolj rá eggyet és vess rá egy pillantást! Kérlek ;) Nem bánod meg!


Válaszolok! Oké :)


2007.05.01. 21:12 Idézet

Szia!!!!Nézz be 1 igazán tartalmas és jól rendezett OLSEN IKREK-es oldalra/G-portalos lapra....

Van sok

  • Játék
  • Kép
  • Infó
  • Extra
  • És

2007.05.01. 20:36 Idézet

2007.04.30. 17:51 Idézet

Szia Klau5!

Nagyon tetszik a designed! Én nem annyira tudok csinálni nem tudsz nekem csinálni egyet?? ird majd meg a v.k-ba!

Pussy Noémi


 Rendben írtam! :)


2007.04.30. 14:19 Idézet

Szia Klau5!

Noémi vagyok nagyon-nagyon tetszik mind a három!

Nagyon kössy!

Pussy


Szívesen! Puszy


2007.04.27. 15:59 Idézet

Szia!!
Oldalamon megszületett a TOPOLSEN12
Ha gondolod és van időd feltétlenül nézzd meg hogy benne vagy-e!!!
Üdvözlettel: Dii

2007.04.27. 15:53 Idézet
Seeya!
Ha van 1 perced nézz be hozzám, hiszen most tettem fel új designt és van új msn ikonok is!Mindemellet lehet nálam designt is rendelni, és aki az
első 3 dizit rendeli az olcsóbban kapja!!
Ha még nem cseréltünk akkor benne vagy egy buttoncserében?
Ha már cseréltünk akkor is érdemes hozzám eljönni!
bY:Dorree


2007.04.27. 15:49 Idézet

Szia!

Az oldalad szupi =) Bnöm is nyitott egyett, kérlek nézz be hozzá, mert le van törve hogy a látogatottsága nem az igazi =(( Mondjuk még téleg nagyon uj az oldal, nem sok minden van rajta.. KÖSZI!!


2007.04.25. 08:31 Idézet

Szia Klau5!

Persze, hogy benne vagyok a button cserében! Már ki is tettelek. Ez az enyém:

 

És lennél a társoldim? Írd meg a v.k-ba!

Pussy Noémi


2007.04.24. 17:56 Idézet

Először is nagyon jó sz oldal!! És lécce nézz be hozzám is majd ird meg a véleményedet az oldallal kapcs a v.k-ba! kössy Noémi www.olsentwinsnet.gportal.hu


Szija!

Köszi szépen! Én is ellátogatok hozzád :)


2007.04.22. 18:53 Idézet

Szia!

Kérlek szavazz rám itt !Az oldalam címe: www.mimike.gportal.hu .Ha szavazol,kiteszem a buttonodat 2 hónapig a főoldalra!

Üdv:EViki


2007.04.21. 09:36 Idézet
Kattints a képre a teljes mérethez!

2007.04.14. 09:02 Idézet

szia
A www.olsengirlssite.gportal.hu-n rendezett olsenes honlapversenyen kihirdettem az Olsens 10-et!Ha érdekel hogy bekerültél e akkor gyorsan nézzd meg!

Kattints a képre a teljes mérethez!

puszi:Pati


[Friss hozzászólások] [161-142] [141-122] [121-102] [101-82] [81-62] [61-42] [41-22] [21-2] [1-1]

     
^^The Twins^^
     
^^Képek^^
     
^^Don't copy!^^
     
^^Thanks!^^
     
^^Chat^^
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA